Gizlilik ve Güvenlik

Profesyonel düzeyde bir online satış sitesi olarak web sayfamıza üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler üçüncü şahıslar ya da firmalarla paylaşılmaz. Web sayfamıza üye olmak amacıyla girmiş olduğunuz tüm bilgileri sadece siz görebilir ve sadece siz değiştirebilirsiniz. Şayet üye olarak girdiğiniz bilgilerin tarafından korunduğuna eminseniz, başkalarının da sizinle ilgili bilgilere ulaşmamasından da emin olabilirsiniz.

Kredi Kartı Güvenliği

İnternet sitemiz her zaman kredi kartı güvenliğini ön planda tutmaktadır. Alışveriş sitemizden alışveriş yaptığınızda kullandığınız kredi kartı bilgilerinizin hiçbir şekilde saklanmadığından emin olabilirsiniz. İnternet sayfamız veri güvenliği konusunda profesyonel çözümler sunmaktadır. Bu kapsamda internet sitemizin tarayıcı adres çubuğuna bakacak olursanız; kilit simgesini görürsünüz. Kilit simgesi internet sayfasının özel şifreleme sistemiyle korunduğunu ifade etmektedir. Yine internet sayfamızda SSL protokolüne bağlı şifreleme sistemi de mevcuttur. Böylece bu sayede alışveriş sırasında kullandığınız kredi kartının güvenliği üst düzeyde sağlanmaktadır. Bununla birlikte kredi kartınızla ilgili hiçbir bilginin tarafımızdan görüntülenmediğinden ve kaydedilmediğinden de emin olabilirsiniz.

Kredi kartı verilerinin hiçbir şekilde üçüncü firma ve üçüncü şahıslarla paylaşılmadığından emin olabilirsiniz. Kredi kartları sahtekarlığına karşı firmamız sürekli olarak denetlendiğinden online olarak kredi kartıyla vermiş olduğunuz siparişlerin ödemelerin, fatura ile teslimat adreslerinin güvenliğinden de emin olabilirsiniz. Bilgi hattı ile müşteri hizmetleri servisinin yer aldığı internet sitemizin, güvenli bir online alışveriş noktasında başarılı olduğunu da ifade edebiliriz. Firmamızla iletişime geçtiğinizde online alışveriş hizmetimizin detaylarına dair çok daha ayrıntılı bir şekilde bilgi sahibi de olabilirsiniz. Böylece güvenli bir şekilde alışveriş yapmanın ayrıcalıklarını da yaşayabilirsiniz.

E-Posta Güvenliği

İnternet sayfamız her zaman güvenliği üst düzeyde tutmak konusunda etkili bir çalışmaya imza atmaktadır. İnternet sayfamıza ait müşteri hizmetleri birimimize iletişime geçmek için e-posta adresini kullandığınızda e-posta güvenliğinizden emin olabilirsiniz. Bu arada e-posta adresi üzerinden hiçbir şartta kredi kartı bilgilerinizi ve şifrenizi paylaşmamalısınız. Ayrıca e-postaların üçüncü şahıslar tarafından görülebileceğini de göz önünde bulundurarak; mail üzerinden özel verilerinizi paylaşmamaya özen göstermelisiniz. Bu kapsamda firmamızın hiçbir koşul altında aktarılan verilerin güvenliği konusunda bir garanti vermediğini bilmeniz şarttır.