Lohusa Pijama Takımı Tesettür

Lohusa Pijama Takımı Tesettür

Lohusa pijama takımı tesettür giyimi tercih eden kadınlar için özel olarak tasarlanmış modellere sahiptir. Hem gecelik hem de alt ve üst kısımdan oluşan ikili pijama takımları tesettür giyime uygundur. Doğum sonrası ihtiyacınız olan rahatlığı en iyi şekilde sağlarlar. Tesettür giyimi tercih eden kadınlara özel tasarlanmış lohusa pijamalarının özellikleri şunlardır:

  • Vücut hatlarını belli etmeyen kesimler tercih edilir.
  • Kumaşları normal pijama takımlarına göre daha kalın olur.
  • Vücut ısınızı dengeler ve asla terlemeye neden olmaz.
  • Özem emzirme yakalığı vardır.

Her tarza uygun lohusa pijamaları pamuk, penye, kadife ya da saten kumaştan tercih edilebilirler. Mevsime göre kumaş kalınlıkları farklılık gösterir.

Lohusa Gecelik Tesettür

Özel tasarım lohusa gecelikleri tesettür giyimi tercih eden kadınlar için de en rahat lohusa kıyafetlerinden biridir. Uzun kollu modelleri tercih edebilir ve dilerseniz lohusa şalı ile tamamlayabilirsiniz. Lohusa pijama takımı tesettür modelleri dilerseniz bebeğin cinsiyetine bağlı olarak mavi ya da pembe takımlar alınabilir.

Düz beyaz ya da desenli modeller de tarzınıza uygun bir seçenek bulabilmeniz için size farklı modeller sunar. Hareket alanınızı asla kısıtlamayan lohusa pijamaları misafirlerinizi de karşılayabileceğiniz şekilde şık modellere sahiptir.

Doğum sonrası yorgun olduğunuzda ve üşüdüğünüzde yumuşacık kumaşları ile sizi ısıtırlar ve ağrılarınızın geçmesine yardımcı olurlar. Vücudunuza göre şekil alan modeller ihtiyacınız olan konforu size sunar.

Tesettür Lohusa Elbise

Birbirinden şık ve modern desenleriyle doğum sonrası kadınların rahat edeceği şekilde üretilmiş olan lohusa pijamaları lohusa şalı ya da türban ile de kombinlenebilir. Takımınızı lohusa terlik modelleri ile tamamlayabilirsiniz.

Uzun kollu elbise modelleri tercih ettiğinizde özel emzirme yeleği sayesinde kıyafetinizi çıkarmaya gerek olmadan bebeğinizi her ortamda rahatça emzirebilirsiniz. Misafirlerinizi en şık halinizle karşılayabilir ve kendinizi rahat hissedebilirsiniz.

Sezaryen doğum yaptıysanız ilk başlarda daha çok gecelik elbise modeller tercih etmeniz faydalı olur. Kış aylarında yumuşacık pamuklu gecelikler hastalıklardan sizi ve bebeğinizi korur.