Hakkımızda

Hakkımızda

Kaliteli, hijyen şartlarını önemseyen ve uygun fiyat politikasını hedefleyen Lohusa Çarşısı, her zaman %100 müşteri memnuniyetini hedefler. Kuruluş aşamasından bu yana orijinal ürünleri takipçileriyle buluşturmak konusunda iddialı olan Lohusa Çarşısı; kadınlara özel tasarımlarıyla ön plana çıkmaktadır. Tasarımlarımızın her zaman en şık ve modern ürünlerden oluştuğunu söyleyebiliriz. Sizlere özel hazırladığımız lohusalık ve hamilelik dönemine ait kıyafetlerimizle önemli bir ihtiyacın karşılanması noktasında sorumluluk da üstleniyoruz.

Kalite standartlarını sürekli olarak geliştirmek konusunda etkili bir çalışmanın içerisinde yer alan Lohusa Çarşısı; hamile kadınlara özel yeni trend kombinlerle takipçilerinin hizmetindedir. Yine lohusalık dönemine özel kıyafet tasarımlarının da adresi konumunda yer alan Lohusa Çarşısı; her zaman profesyonel bir hizmetin adresi konumunda yer alıyor. Gecelik, sabahlık ve pijama takımlarıyla ön plana çıkan firmamız aynı zaman da en şık kombinlere de imzasını atmaktadır. Bebek bekleyen annelere özel tasarımlarıyla da ön plana çıkan Lohusa Çarşısı; her zaman en yeni moda kıyafet tercihlerinin de adresi konumunda yer almaktadır.

Ürün portföyünü sürekli olarak geliştirmek noktasında etkili bir çalışmaya imzasını atan firmamız; orijinal ürünleri sizlere buluşturmaktadır. Takipçilerimizin tam da aradıkları ürünleri onlara sunabilme kabiliyetine sahip olan Lohusa Çarşısı, aynı zamanda hijyen şartlarını gözeten ürünleriyle de dikkatleri üzerine çekmektedir. Ayrıca özel indirim kampanyalarına da imzasını atan Lohusa Çarşısı, her zaman müşteri odaklı bir alışveriş olanağını da sunabilme kapasitesine sahip olmaktadır. Böylece hem hamilelik dönemine ait hem de lohusalık dönemine ait kıyafet tercihlerini Lohusa Çarşısı aracılığıyla rahatlıkla bulabilirsiniz!

Misyonumuz

Her zaman %100 müşteri memnuniyetini oluşturmayı kendisine misyon edinen Lohusa Çarşısı, kaliteli ürünleri takipçileriyle buluşturmaktadır. Hamilelik ve lohusalık döneminin ne kadar hassas bir dönem olduğunun bilincinde yer alan Lohusa Çarşısı, sizlerle buluşturduğu ürünleri de özenli bir şekilde seçmektedir. Her zaman hijyen şartlarını gözetmek konusunda da hassas bir çalışma sistemine sahip olan Lohusa Çarşısı, bu kapsamda ürünlerin üretim kalitesine de dikkat etmektedir.

Vizyonumuz

Yenilikçi vizyonuyla dikkatleri üzerine çeken Lohusa Çarşısı, modern dünyanın ihtiyaçlarının karşılanması noktasında da titiz bir çalışmaya imzasını atmaktadır. Gelişen çağa ayak uydurmak konusunda yetenekli olan Lohusa Çarşısı, yeni nesil hamilelik ve lohusalık kıyafetlerini sizlerle buluşturmaktadır!