Yelekli Lohusa Pijama Takımı

Yelekli Lohusa Pijama Takımı

Yelekli lohusa pijama takımı son yıllarda oldukça fazla tercih edilen modellerden biridir. Alt ve üst pijama parçalarına ek olarak yelek parçası bulunur. Yelekler genellikle peluş kumaştan tercih edilir. Desenli, tüylü kullanılan modelleri de vardır.

Lohusa dönemi kadınlar için zorlu ve stresli bir dönem olduğundan dolayı bu dönemde giydikleri kıyafetlere de dikkat etmeleri gerekir. Eğer pijamaları takım olarak alırsanız yelekli lohusa pijama takımı gibi setler maddi olarak da tasarruf etmenizi sağlar.

Çünkü tek bir fiyata ihtiyacınız olan her parçaya ulaşmış olursunuz. Özellikle kış aylarında hareket alanınızı kısıtlamayacak yelekli modeller oldukça kullanışlıdır. Yelekli lohusa pijama takımı farklı renk seçenekleriyle her zevke hitap eder.

Lohusa Pijaması Bedeni Nasıl Olmalı

Lohusa pijamaları içerisinde rahat hareket edebileceğiniz şekilde bedeninize uygun olmalıdır. Daha sonra kilo vereceğimizi düşünerek küçük beden alırsanız sizin için kullanımı çok verimli olmayabilir. Yelekli lohusa pijama takımı aldığınızda sahip olacağınız avantajlar şunlardır:

  • Ev içerisinde günlük hayatta her zaman giyebilirsiniz.
  • Özel kumaşları sayesinde sizi soğuktan ve hastalıklardan korur.
  • Şık modelleriyle kendinizi bakımlı hissedersiniz.
  • Hareket alanınızı daraltmayarak sizi ekstradan yormaz.

Doğum sonrası dönemde kadınların yorucu olan günleri daha da zor hale getirmemesi oldukça önemlidir. Yelekli lohusa pijama takımı size bu konforu fazlasıyla sağlar.

Yumuşacık kumaşlara sahip yelekli lohusa pijama takımı bebeğinizin cildine özel üretilmiştir ve asla tahrişe sebep olmaz.

Lohusa Pijama Önden Düğmeli

Pek çok başka modele sahip olan yelekli lohusa pijama takımı önden düğmeli modellere de sahiptir. Düğmeli modeller bazı kadınlar için daha kullanışlı gelebilirler. Tüm modellerin kumaşları aynı kalitededir.

Çamaşır makinesinde yıkanabilen takımların kumaşları sıcağa ve darbelere dayanıklıdır. Bu sebeple uzun süre kullanabilirsiniz. Yelekli lohusa pijama takımı bir kere giydiğinizde vazgeçilmez parçalarınızdan olur.

Pijamalar geceleri daha rahat uyumanızı sağlar ve uykuda dinlenmenize yardımcı olur. Uyuma fırsatı bulduğunuz kısa sürelerde bu özellik oldukça önemlidir.